30 yıllık yolcu taşımacılığı, hafriyat, makinecilik ve nakliyecilik tecrübemizi birleştirerek 1998 yılında ‘’Özstar Ağır Nakliyat Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti.’’ olarak faaliyete geçen firmamız Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü tarafından verilen yurtiçi taşıma işleri organizatörlüğü (R1) ve yurtiçi taşımacılığı (K1) belgelerinin her ikisine birden sahip olmayı hak eden profesyonel firmalardan bir tanesidir.

      Uzun yılların verdiği tecrübenin yanı sıra gelişmiş ve çağdaş teknolojik olanaklardan yararlanan firmamız ‘’ Büyük Projeler ÖZ STAR ile Başlar ’’ sloganıyla, devletimize ve milletimize faydalı olacak büyük proje ve yatırımların gerçekleştirilebilmesi için gerekli ekipmanların nakliyesini yaparak sektörün zirvesine olan yolculuğuna ara vermeden devam etmektedir.

       "Hız ve Kalitenin Adı" olarak da anılan firmamız eğitimli ve tecrübeli personeliyle birlikte 365 gün 24 saat ağır iş makineleri, kule vinçler, fore kazık makineleri, yat, tekne, uçak ve trafo taşımacılığı ile her türlü gabari dışı özel yük ve proje hizmetleri sunmaktadır.

1

        Müşteri memnuniyetini görev olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin yük ve ürün güvenliği için taşımış olduğu bütün yükleri araç ve ekipmanlarımıza yüklendiği andan itibaren taşıma sigorta poliçemiz ile nakil vasıtasının yanması, devrilmesi, çarpışması rizikoları ile; derelerin taşması, yolların çökmesi, köprülerin yıkılması, sel, çığ, toprak ve dağ heyelanı, yıldırım ve infilak sonucu meydana gelen ziyan, hasar ve masrafları sigorta güvencesi kapsamına alınmaktadır.

test

devamı...

SONRAKIÖNCEKİ